I znów się doczekałem! To w ten piękny majowy dzień jutrzenka swobody przywitała mnie z samego ranka delikatnie muskając moją głowę promieniami słońca i szepcząc do ucha, że dziś NASZ dzień! To my bibliotekarze niesiemy również ten kaganiec.. tfu! kaganek oświaty (ten żart nigdy się nie znudzi).

Życzę wszystkim bibliotekarkom i bibliotekarzom wytrwałości, cierpliwości, nowatorskich pomysłów, cierpliwości, uśmiechu od ucha do ucha, cierpliwości i ogólnie żeby było do przodu!

Ja wiem, że KEEP CALM już jest tak samo przereklamowane jak HARLEM SHAKE, ale wrzucę tutaj ten plakat com go sam zrobił:)

KEEPCALM

 

BĄDŹCIE CZUJNI!

I jeszcze fragment, który już kiedyś wrzucałem z „Bibliotekarza”:

 

Comments (8)

 1. Odpowiedz

  A dziękuje dziękuje. Ja w ten dzień, z którym jeszcze nie do końca się utożsamiam w bonusie miałam 2 razy więcej pracy za kolegę, którego nie było. Ała moje nogi!
  A poza tym szykuję się nam podwyżka! Obawiam się, że jesteśmy jedyna instytucja na świecie, która dostanie UWAGA! -10% podwyżki! Niemożliwe? A jednak. M. Python by tego lepiej nie wymyślili:)

  Pozdrawiam radośnie i serdecznie (czujesz tą zgryźliwość nie do Ciebie skierowaną rzecz jasna):)

 2. annawwalii

  Odpowiedz

  O ja, ale niegrzecznie z mojej strony, tak przegapić. Wszystkiego najksiążkowszego. Jak widzisz, próbowałam błysnąć jakąś oryginalnością w tych życzeniach, ale coś chyba nie tego. Anyway. To chociaż tej podwyżki :)

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.