Alkohol…

Tak mnie czasem nachodzi ochota na stworzenie określonych obrazków, które powstaną z cytatów z książek. Zrobiłem ostatnio Lema żartownisia, a teraz chciałbym pokazać Wam cytat z “Laski Nebeskiej” Szczygła. Dokładniej jedną sentencję wypatrzoną  w praskiej toalecie:

alkohol

Także o co to ja miałem zapytać? A nieważne…

Teksturę wziąłem stąd: Texturez.com

11 thoughts on “Alkohol…

  1. A wiesz, że ja dziś byłem na targach książki po pracy i miedzy innymi kupiłem sobie “Laske nebeską” Głównie z powodu Twojej recenzji! Zacząłem ją nawet czytać w busie targowym.

  2. Charlie bardzo przepraszam, że zrobiłam z Ciebie kobietę na moim blogu w odpowiedzi na Twój komentarz i nie mogę tego niestety nawet zwalić na alkohol ;p

  3. Szczygłowi państwo Czeskie powinno nadać – za propagowanie u nas ich literatury (i kultury)- jakiś medal wibitnie czeski :) Na Targach w Krakowie w tym roku wyeksponowano ładnie literaturę czeską – hitem były Niedoparki, które wpierniczają skarpetki ;-)
    A ze Szczygłowych cytatów toaletowych rozwalił mnie też taki: Nie wrzucajcie do pisuarów gum do żucia! Dopisek: W ten sposób tracą na smaku. :-D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Connect with Facebook