Dzień dobry! Moi drodzy parafianie… ups! Czytelnicy:) Mam dla Was kolejną garść vintydż filmów dość dziwnych, swoją drogą. Na początek sport, który niestety nie zyskał na popularności, a szkoda. Bo chłopaki wyglądają na filmie dość interesująco.

Oto przed Wami cycle skating:

Bardzo interesująco to wygląda. Może zna ktoś kogoś, kto zrobiłby podobne w swoim warsztacie?

I kolejny „dziwny” sport. Rolkowe narciarstwo. Można śmiało powiedzieć, że to takie niedopracowane deskorolki.

 

 

A za chwilę zobaczycie pojazd dziwny, który wygląda bardzo intrygująco i futurystycznie. Ciekawym czemu on również nie podbił dróg, autostrad i szos.

Dynasphere:

Vintage videos uświadamiają mi, że wszystko już było, a wiele rzeczy, z których dzisiaj korzystamy i uznajemy za oczywiste powstały na bazie innych pomysłów, które były mniej udane.

Teraz ostatni film, ale mocny, ciężki i z gatunku: WHAT THE FUCK?!

Wyścigi słoni:

Filmy pochodzą z Youtubowego kanału British Pathe.

Comments (6)

 1. Odpowiedz

  Wisz co mi się najbardziej podoba w tym narciarstwie rolkowym? Kijki ;) Nigdy nie nauczyłam się jeździć na łyżworolkach, ale z kijkami pewnie dałabym radę. Ten pojazd druciany – obłędny. Nie wygladał na zbyt bezpieczny, ale co tam chętnie bym się przejechała :)

  • Odpowiedz

   Mam kolegę, który jest majsterkowiczem. Może podrzucę mu linka z filmem. Chłopak jest złotą rączką i łebskim gościem. Może potrafiłby coś podobnego stworzyć:) To byłby czad:)

 2. Odpowiedz

  Bardzo mi się podoba to z tymi kółkami, to jak oglądac pramatkę rolek. Z przykrością odnotowuję, że eksperymentalnymi sportami wyczynowymi zajmowali się głównie panowie, ech.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.