Przychodzi czytnik do biblioteki…

Zdjęcie Kindla w bibliotece. fot. dubh. Źródło: https://flic.kr/p/bxpMXZ

Zdjęcie Kindla w bibliotece. fot. dubh. Źródło: https://flic.kr/p/bxpMXZ

Dzień dobry! Od razu z góry przepraszam za moją długą nieobecność – wakacje miast czasem relaksu okazały się czasem wytężonej pracy. Dlatego zamilkłem. A dzisiaj chciałem Wam tylko się pochwalić:)

Jakiś czas temu mój ulubiony portal dla bibliotekarzy czyli Pulowerek.pl zorganizował konkurs pod hasłem “Przychodzi czytnik do biblioteki…”. Forma pracy konkursowej mogła być dowolna, ważne aby było śmiesznie i ciekawie. Ja wysłałem swoje “dzieło” zatytułowane “Krótka historia o głodnym czytniku”, które to “dzieło” zajęło zaszczytne drugie miejsce:) Pochwalę się teraz na moim blogu owym videło. Pulowerkowi dziękuję jeszcze raz za wyróżnienie. A przede mną pół roku darmowego czytania w Legimi.pl (nie wiem co ja zrobię…). Zdaję sobie sprawę, że prywatność w sieci to złuda dlatego informuję Was, że występuję w konkursie pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Mam nadzieję, że filmik Wam się spodoba.

Z resztą prac możecie się zapoznać klikając w linka przy nazwie pulowerek.pl

8 thoughts on “Przychodzi czytnik do biblioteki…

  1. doooobre! ;-) Krótkie i na temat. Ja do krótkiej formy głowy nie mam, wszystko topię w słowotoku (lub… obrazotoku… hmm…) tym bardziej zazdroszczę dobrego podejścia ;-)

  2. Ha, najbardziej przypadły mi do gustu odgłosy zaspokajania głodu czytelniczego! Masz prawdziwy talent dźwiękonaśladwoczy – prawdziwy z Ciebie onomatopeista :)

    Przy okazji serdecznie gratuluję zaszczytnego drugiego miejsca.

    • Haha, dźwięki zaspokajania głodu postanowiłem zrobić sam, coby nie mieć problemów z prawem autorskim:) Może wrzucę to gdzieś na jakiś serwis z darmowymi efektami dźwiękowymi. Trzeba się przecież dzielić:) Dzięki za podsunięcie pomysłu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Connect with Facebook