Jagiełło na fejsbuku…

Na fejsie jest pełno profili znanych ludzi. Profil ma Jezu Chrystus, Ghandi i inni. Ale również w sieci pojawiają się screeny z niby fejsa, które pokazują co by było gdyby znane postacie, najczęściej historyczne miały profil na fejsie. Ja też postanowiłem się zabawić i zrobiłem profil Władka II Jagiełły. Króla, którego Polakom raczej nie trzeba przedstawiać.

Wladyslaw II Jagiello Fake Facebook Profile

Wladyslaw II Jagiello Fake Facebook Profile

Co o tym myślicie? Śmieszne to?

Mam jeszcze kilka pomysłów, ale to jak znajdę czas. Głównie myślę żeby zrobić coś o postaciach z literatury. Tej naszej najbardziej znanej. Macie jakieś pomysły? Może się razem pobawimy :D Zapraszam serdecznie: do zabawy)

6 thoughts on “Jagiełło na fejsbuku…

    • Właśnie sobie rozmyślam co następnego można w ten sposób przygotować:) Siedzi mi w głowie “Ogniem i mieczem” :D Tylko nie wiem jeszcze jak to ugryźć:)

  1. Dla mnie są całkiem zabawne takie rzeczy. Kiedy Navy Seals przychodzą do Osamy czy inne takie np. rozmowy przywódców krajów z II WŚ.
    Zrezygnowałbym tylko ze zdrobnień :]

  2. Hej ja tak zupełnie z innej beczki. Zapraszam Cię do zabawy w One lovely blog awards. Tzn typuje i Twój blog. Info na ten temat u mnie zapraszam jeśli masz chęć (nie wiem czy się w to bawisz) Pozdro:)

    • Hej Papryczko! Dzięki wielkie za zaproszenie, ale na razie nie będę się w to bawił:) Może kiedyś:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Connect with Facebook