Uwaga! Uwaga! Zagraj w moją grę i WYGRAJ CZYTNIK!

Dzień dobry, dzień dobry! Moi drodzy mam dla Was niesamowitą propozycję i w sumie prezent świąteczny możecie sobie sprawdzić:)

Wygraj czytnik!

Pamiętacie jak napisałem kiedyś Wam, że jestem członkiem sieci Labib, w ramach tej sieci realizujemy różne inicjatywy wymyślone przez nas bibliotekarzy oraz animatorów i członków organizacji pozarządowych.

Jedną z takich inicjatyw jest portal mambogram.pl, na którym można tworzyć własne gry. Bardzo różne gry. Głównie chodzi o wspieranie grywalizacji wśród bibliotek i organizacji pozarządowych. Portal jest darmowy i każdy może założyć tam konto, stworzyć grę oraz ustalić swoje nagrody. Ale także może zagrać w gry stworzone przez innych.

Klikajcie w obrazek i zobaczcie jak wygląda portal.

 

Tu możecie więcej poczytać o portalu:

http://technologie.ngo.pl/wiadomosc/1902211.html

Ogólnie projekt jest wersją beta i właśnie członkowie sieci Labib zostali poproszeni o testowanie. Moja gra też jest wersją testową i traktuję ją bardzo eksperymentalnie. Dlatego też jeśli zdecydujecie się zagrać to bardzo Was proszę o informację zwrotną i wszelkie uwagi krytyczne! To jest bardzo ważne i bardzo potrzebne.

Grajcie w grę! Grajcie w grę! Klikajcie w obrazek i zostaniecie przeniesieni do gry.

W skrócie w mojej grze gracze mają za zadanie bawić się słowami, które będą dodawane codziennie. Gra jest bardzo prosta i zachęcam do niej!

Poza tym można wygrać CZYTNIK KSIĄŻEK ELEKTRONICZNYCH!

Dlatego zachęcam jeszcze bardziej gorąco, wręcz piekielnie gorąco! Rejestrujcie się, logujcie i grajcie w “Przyczajone słowa i ukryte znaczenie”!

P. S. Jeśli uważacie, że to za mało informacji piszcie do mnie albo w komentarzach albo na maila. Ten wpis jest wpisem

16 thoughts on “Uwaga! Uwaga! Zagraj w moją grę i WYGRAJ CZYTNIK!

 1. Jak klikam do gry, a ja jestem niezalogowany, to strona komunikuje, że Ooops, coś poszło nie tak. A ja chciałbym, żeby mi zaproponowała rejestrację. Tak na dobry początek :)

   • Tak. Zarejestrowałem się i próbuję zagrać, ale mam komunikat jak wyżej. Jak wejdę w profil to: Ilość zdobytych punktów: 0 :( Poza tym kliknięcie “Dołącz do gry” bez wcześniejszego zalogowania nie przenosi do okna logowania tylko daje komunikat o błędzie. Trochę lipa. A!, jak klikniesz “Dołącz do gry” i pojawi się okno z błędem, to już nie rozwiniesz menu do logowania :(

     • A jak bez zalogowania klikniesz w dołącz do gry, to jakie masz okno? Z błędem 500 czy logowania, bo to to drugie powinno się moim zdaniem w takiej sytuacji pokazywać :) Po zalogowaniu wciąż – Nie masz wymaganej liczby punktów! Minimalna liczba punktów dla tej misji wynosi 1. (Twoje punkty: 0). :(
      PS. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale korzystam z FF 50.0.2 :)

     • Tam po prawej stronie jest też taki przycisk dołącz do gry – może on zadziała. Aha i teraz już zniosłem wszędzie gdzie się da (chyba) limity. Daj znać co i jak. Rodzaj przeglądarki nie powinien mieć znaczenia.

     • Nic z tego. Cały czas to samo. Może znaczenie ma fakt, że konto założyłem zanim zniosłeś limity? Sprawdzałem też z trzech kompów, a więc to nie wina konkretnej jednostki :)

     • Nie posłuchałem Cię i oto skutki :D Zadziałał ten przycisk z prawej. Właśnie zdobyłem 2 punkty za rejestrację :D Czyli przycisk na głównym ekranie nie działa :(

 2. Pingback: Gra "Przyczajone słowa - ukryte znaczenie" na portalu mambogram.pl - krótkie podsumowanie. | Blog Charliego Bibliotekarza

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Connect with Facebook