To co się stało jest po prostu niewyobrażalne. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że będę świadkiem czegoś takiego. Nawet nie wiem co teraz powiedzieć i myśleć. Jestem w szoku. Przecież takie rzeczy to sztabowcy wojskowi zapisują sobie w takich planach co by było gdyby, i z reguły te plany są tak nierealne że nigdy nie mają szans się spełnić. Sympatie polityczne odchodzą na bok, zostaje szok i żal po śmierci tylu ludzi. Katyń zebrał swoje żniwo po raz kolejny. Nawet nie chcę myśleć o tym co będzie później. Rosjanie będą mieli pasztet, my mamy ogromny pasztet, no po prostu jedna masakra. Najważniejsze osoby w państwie, konsekwencje polityczne jak dla mnie na razie nie do ogarnięcia. Ciekawe jak szybko powstaną teorie spiskowe i jakie one będą.

A miała być kolejna zwykła uroczystość pełna wielkich słów i patosu patriotycznego.

Comments (2)

  1. Odpowiedz

    No cóż to wielka tragedia, kto by przypuszczał, że taki wypadek może dotknąć naszą Ojczyznę. Natomiast mnie bardzo ciekawi jak to się odbije na gospodarce (Czy złoty się osłabi?, akcje w dół?). jakieś konsekwencje muszą być.
    Co do teorii spiskowych to zauważyłem, że świeżo po wypadku w mediach pojawiały się jakieś wypowiedzi że to niby nie przypadek. Z czasem jednak takie głosy znikły.

  2. Pingback: Biblioteczna blogosfera o tragedii pod Smoleńskiem | pulowerek.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.