Na dole jest czarno-biała, ale za to wyraźniejsza wersja tej reklamy. Źródło: http://laweekly.blogs.com/joshuah_bearman/2009/04/the-recto-rotor.html

Na dole jest czarno-biała, ale za to wyraźniejsza wersja tej reklamy. Źródło: http://laweekly.blogs.com/joshuah_bearman/2009/04/the-recto-rotor.html

Ludzie od zawsze mieli pomysły nie z tej Ziemi. Wynalazki przedziwne pojawiały się i znikały. Wiele z nich nie zdobyło szerszego uznania. Dla drugich znaleziono zupełnie inne zastosowanie. Przed Wami reklama jednego z takich cudownych, opatentowanych wynalazków.

Wybaczcie, ale ten rozszerzacz wywołuje u mnie jedno skojarzenie… Już taki jestem skrzywiony.

Zabawne urządzenie... Źródło: http://retrogasm.tumblr.com/post/110829867144/the-recto-rotor

Zabawne urządzenie… Źródło: http://retrogasm.tumblr.com/post/110829867144/the-recto-rotor

W reklamie znajdziemy informację, że wynalazek jest najświeższą, najnowszą odpowiedzią na problemy z hemoroidami, zaparciami i problemy z prostatą. Recto Rotor dosięga newralgicznych punktów w organizmie. Posiada nawilżające otwory wentylacyjne na swoim czubku, przez które bardzo łatwo maść może się dostać do naszego odbytu.

Dzięki Recto Rotorowi bardzo szybko poczujemy ulgę i to bez użycia żadnych lekarstw, elektryczności i zbędnych masaży. A wszystko to dzięki konstrukcji, która została opracowana naukowo. Recto Rotor został zaprojektowany by pomagać w usuwaniu zaparć, nawilżaniu okrężnicy i masowaniu mięśni obszaru doodbytniczego (polski język nie nadaje się do tej reklamy). W dodatku Recto Rotor jest używany przez pacjenta w zaciszu domowych pieleszy.

Recto Rotor Nawilżający Rozszerzacz (brzmi to naprawdę dziwnie) to jedyne i najlepsze usprawnienie w dziedzinie zwykłych „rozszerzaczy”, który dotychczas był najbardziej skuteczny w rozwiązywaniu problemów z hemoroidami i zaparciami.

Aha i najlepszy jest slogan o rozmiarze: „Wystarczająco duży, by być wydajnym. Wystarczająco mały dla osób powyżej 15 roku życia.”.

Nie wiem jak wy, ale ja raczej Nawilżającego Rozszerzacza na zaparcia nie miałbym zamiaru stosować, wolałbym już jakieś ziółka. Albo kawa, kawa zawsze działa.

Comments (10)

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.